Dilan Çiçek Deniz’den Esra Dermancıoğlu’na: Çok saçma ve çok ayıp!

Dilan Çiçek Deniz, bu yıl 77’ncisi düzenlenen Cannes Film Festivali dönüşü dün akşam İstanbul Havalimanı’nda objektiflere yansıdı.

“İNANILMAZ BİR İNSAN”

Hollywood yıldızı Kevin Costner ile röportaj yapmak için Cannes’a giden ve transparan kıyafeti ile gündem olan ünlü oyuncu, “Çok güzel geçti. Kevin Costner beni Hollywood’a davet etti. Normalde üç dakika röportaj yapacaktık ama biraz daha uzun sürdü. O da inanılmaz bir insan. Daveti de aldık, bakalım gideriz belki” diyerek güldü.

“ZAMANIMIZA YAZIK”

Meslektaşı Esra Dermancıoğlu’nun, Türk oyunculara yönelik sert sözleri hatırlatılan ünlü isim, “Konuşmaya gerek bile yok aslında. Zamanımıza yazık çünkü. Çok saçma ve çok ayıp böyle şeyler. Herkes istediğini giymekte özgür. İnsanlar da eleştirmekte özgürler ama benim tercihlerime saldırmak, bunu çıplaklığa indirgemek bambaşka. Umarım bir gün herkes anlar bunun farkını” ifadelerini kullandı.

“UTANDIM!”

Cannes’a gidenler hakkında ağır bir eleştiride bulunan Dermancıoğlu, “Keşke çıplak yürüyüşler yerine iki kelime laf edebilecek insanlar gitseydi. Ben utandım. Onların yerine ben gitmeliydim” şeklinde konuşmuştu.

‘ÇIPLAKLIK’ TARTIŞMASI!

Sosyal medya paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren oyuncunun son açıklaması kısa sürede gündem olmuş ve gösteri dünyasında yeni bir tartışmanın fitilini ateşlemişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir